שערים – מחליטים מי נכנס

 אם החלטתם שאינכם מעוניינים שכל אחד יוכל לעבור או להיכנס בצורה חופשית למתחם החיצוני בו אתם מתגוררים או למקום העבודה שלכם, יש לכם אפשרות להחליט על התקנת שער חשמלי או מכני ידני בפתח הבית או מקום העבודה שיגדיר את הטריטוריה שלכם.

שער – כרטיס ביקור

השער הוא פתח הכניסה אל המרחב הפרטי שלנו. בשנים האחרונות אנשים רבים מחליטים על התקנת שער כניסה לביתם, שער אחורי למתחם האחורי של הבית, שער לחנייה ושער למפעל או למקום העבודה. השער המותקן בפתחו של בית או עסק מזהיר כי מדובר על שטח פרטי ויש לקבל רשות מבעל השטח על מנת להיכנס אליו. נכון להיום יש סוגים שונים של מחסומים ושערים, כמו למשל שער חשמלי לבתים פרטיים, קרוסלות במקומות עבודה רבים ומבנים ציבוריים שמשרתים את הציבור, שערי הזזה, ידניים וסוגים נוספים וכל אחד צריך להחליט מהו אותו שער שיתאים לצרכים שלו.

שער- מה זה נותן לנו?

  • חזות אסתטית– כל אחד יכול לבחור את השער המרשים שייצג את הכניסה אל ביתו או בית העסק שלו. נכון להיום יש היצע גדול של שערים מחומרים שונים עם אפשרות צביעה בגוונים שונים. בנוסף, יש אפשרות להזמין ייצור שער בהתאמה אישית וזאת בהתאם לסגנון הספציפי בו מעוניינים ולהרשים את כל מי שעובר בו.
  • נוחות– נוח מאוד לדעת שאף אחד לא תפס את מקום החניה שלכם משום שיש אליו שער ושצריך מפתח על מנת להיכנס אל שער ביתכם ואין סכנה שמישהו דרך על גינת הורדים שהתחלתם לטפח לא מזמן.
  • בטיחות– יש אפשרות לבחור בשער חשמלי או כל שער אחר שניתן לנעול ולפתוח רק על ידי המורשים לכך, דבר שיספק רמת בטיחות גבוהה.
  • פרטיות– שער הוא פתח הכניסה אל השטח שלכם והוא זה שמאפשר לכם ליהנות מהפרטיות שלכם בביתכם ומגדיר לכל אחד שמעוניין שמצוי בקרבת השער שאותו נכס אליו  ניתן להיכנס באמצעות שער הוא נכס פרטי.

בחירת שער

בחירת השערים צריכה להיעשות בקפדנות ובהתאמה מלאה למטרה אותה הם אמורים למלא. כיום, יש שערי כנף, כאלו המיועדים לבתים פרטיים, שער מסוג נגרר וסוגים רבים נוספים. כיוון שרוב האנשים אינם מומחים בתחום ההמלצה היא לפנות אל חברה מוכרת ובעלת מוניטין מוצלח בתחום ייצור קרוסלות ושערים איכותיים והתקנתם בבית הלקוח או בעסק. בנוסף, תמיד יש לוודא שהשערים נבנים בהתאם לכל התקנים הדרושים והחברה שמייבאת או מייצרת את השער מספקת לכל קונה אחריות למספר שנים.

לסיכום, אם החלטתם שאתם מעוניינים בפרטיות, ביטחון ואסתטיות של המרחב החיצוני בביתכם או בבית העסק שלכם אתם מוזמנים לרכוש שער. 

Comments are closed.