פרקט עץ טבעי ודשא סינתטי

אם יש לכם דירה עם מרפסת וגדולה ומתחשק לכם לעשות שיפוץ קל שיגרום לכם לנצל את העובדה שיש ברשותכם מרפסת, או פשוט מתחשק לכם לשדרג את חדר הבית, כדאי שתדעו שבשביל שיפוץ איכותי אין צורך להוציא המון כספים, לשבור קירות או להגדיל את השטח, לפעמים, כל שיש לעשות הוא שינוי אחד קטן שכבר יגרום לכל האווירה להיות שונה ומיוחדת יותר.        Parquet floor                                                                                                                                   

פרקט עץ טבעי וכמו כן גם פרקט למינציה הפכו בשנים האחרונות לשיטות עיצוב מקובלות במיוחד. יש משהו בהן שמצד אחד מקנה גם יוקרתיות ומצד שני גם חמימות והיתרון הגדול ביותר הוא שאת שני אלו ממש קל לנקות. שילוב מושלם זה בהחלט תפס תאוצה וזכה להצלחה רבה!

דשא סינתטי לעיצוב המרפסת:

דשא סינתטי מאפשר מצד אחד ליהנות מהעובדה שהחלל נראה ירוק ופורח ומצד שני לא מלכלך, לא מבזבז המון מים ולא מצריך את העבודה וההשקעה שדשא אמתי כן מצריך. אז אם המרפסת שלכם מספיק גדולה, תוכלו לעשות פינה עם דשא סינתטי שתגרום לחלל להיראות קצת יותר פורח. אם תרצו לעצב פינת ישיבה חמימה ואיכותית תוכלו לעשות זאת על ידי שתילת פרחים בתוך כדים ואדניות ולהניחם על הדשא הסינתטי. בשונה מכך אם תרצו להפוך את הפינה הזו לילדים, תוכלו לשים באזור הדשא הסינתטי בריכת מים קטנה ומתנפחת.

פרקט עץ טבעי לעיצוב חדרי הבית:

אם מתחשק לכם לעצב את חדרי הבית בדיוק כמו חדר בבית מלון יוקרתי, כל שיש לעשות הוא פרקט מסוג איכותי. פרקט עץ טבעי למשל, הוא אחד הסוגים הטובים ביותר שזכה לאהדה רבה בקרב חובבי עיצוב הבית וזו גם הסיבה בגללה הוא הפך לפופולארי ונפוץ במיוחד. הפרקט הטבעי מעניק שילוב מושלם של תחושת חמימות ויוקרתיות. תוצאה מדהימה זו גרמה להמון אנשים להחליף את הריצוף בחדרים לפרקט עץ טבעי וכיום ניתן לראות המון דירות ללא ריצוף כלל, אלא כל הדירה פרקט. האפקט שמושג בסוף בהחלט מצליח לגרום תחושת חום, יוקרה, שוני מהרוב הקיים וייחודיות.

לסיכום:

דשא סינתטי, פרקט עץ טבעי, אלו בהחלט אופציות לשדרוג עיצוב הבית שלכם. אם יש לכם מרפסת שאתם לא מנצלים כפי שהייתם רוצים לנצל ואם מראה הדירה שלכם לא כל כך מוצא חן בעיניכם, כדאי שתחשבו על אחת האופציות הללו. אין ספק כי בסופו של דבר תצאו מרוצים מכלל העניין והדירה שלכם תראה מעוצבת ומשודרגת כפי שתמיד רציתם!

Leave a Reply