פרחים לעונה הקסומה של השנה – עונת האביב

אחת העונות היפות ביותר בישראל היא עונת האביב. עונה בה מתרחש המעבר מימי החורף הקרים לימי הקיץ החמימים והמפנקים. המאפיינים העיקריים של עונה זו באים לידי ביטוי בעלייה בטמפרטורות, באקלים הנפלא אותו מנצלים לעיתים קרובות לטיולים והפקת אירועים מיוחדים ובפריחה של צמחים ופרחים רבים.

 

לא מוותרים על זרי פרחים אביביים

בחודשי האביב הימים הולכים ומתארכים, המזג אוויר מתחמם וגורם להתמתנות הקרה ולפריחתם של כל מיני סוגי פרחים וצמחים. חלק מאותם פרחים המאפיינים את עונת האביב בישראל הם פרחי הכלנית המצויה, הרקפת היפהפייה, הצבעונים והנוריות, מרגנית השדה, אירוסי ההיכל, התורמוס הידוע, החרצית העטורה, חרדל השדה, השושן הצחור וזוהי רק תחילתה של רשימה ארוכה ומרשימה מאוד של פרחי אביב. אם גם אתם מתגוררים בירושלים (או בכל עיר אחרת בישראל) ומעוניינים ליהנות מזרי האביב היפהפיים בוודאי תשמחו לקרוא שכיום הזמנת זרי פרחים אביביים נעשית בקלות ובמהירות וזאת באמצעות אתר אינטרנט המוכר זרי פרחים לכל האירועים ולכל העונות ומאפשר גם משלוחי פרחים בירושלים.

 

אז באיזה זר פרחים כדאי לבחור? כניסה לאתר זרי הפרחים והקלקה על קטגוריית זרי פרחי אביב או זרים לעונות וימים מיוחדים תחשוף אתכם לכל היופי במרוכז. כאן תוכלו לבחור בזר פרחים אביביים הכולל פרחים בצבעי סגול וורוד המשתלבים באופן יפהפה עם הג'יפסי, העדעד והירוקים. זרי פרחים הכוללים ורדים לבנים, פרחים סגולים וליזיאמטוס. זר פרחים אביבי במיוחד הכולל פרחי חמניות, חרציות ופרחים יפהפיים נוספים.

 

לאחר בחירת הזר, כל שיישאר לכם לעשות הוא לבחור את גודל הזר הרצוי (רגיל, בינוני, גדול או ענק), לבחור בתאריך בו אתם מעוניינים לקבל את הזר, להחליט האם אתם מעוניינים לבחור גם במוצר משלים בדמות ברכה מעוצבת ומיוחדת, צרור בלונים או יין ושוקולד, לבחור בסוג משלוח (ניתן לשלוח את הזר האביבי לערים מרכזיות, בתי חולים, פריפריה ומוסדות ספציפיים), לרשום את שם מקבל הזר, הכתובת שלו, התאריך הרצוי למשלוח ומספר הטלפון הנייד של מקבל הזר ולאחר מכן למלא את כל הפרטים שלכם בפרטי השולח והשלב הסופי יהיה להוסיף ברכה מיוחד שתגרום לאדם שמקבל את הזר להרגיש מיוחד. מה עוד? לבדוק כמובן שהתשלום מאובטח, לוודא בשנית שאכן נעשים משלוחי פרחים בירושלים (או בכל עיר אחרת בה אתם מעוניינים בזר), לקרוא ולאשר את התקנון של חנות הפרחים באינטרנט ולהמתין לצלצול המופתע והחייכני של מקבל הזר.

Comments are closed.