מערכות כיבי אש מתקדמות

כל משרד חדש שמשופץ או נבנה חייב לתת דעתו גם למערכות מיגון מפני אש

כשאנחנו מתכננים ובונים את המשרד שלנו, אחד הפרטים החשובים ביותר אליהם אנחנו צריכים לתת דעתנו הוא כל מה שנוגע לבטיחותנו ולבטיחות העובדים שלנו. בטיחות העובדים שלנו במשרד היא תנאי הכרחי לשגרת עבודה איכותית שבה ניתן להתרכז בעבודה עצמה, ואחד המרכיבים המהותיים והחשובים ביותר של בטיחות העובדים שלנו הוא ללא ספק מערכות גילוי וכיבוי אש. עם זאת, ברור גם כי יש צורך לדעת ולהבין בדיוק אילו מערכות כיבוי אש עלינו להכיר ולהכניס למשרד שלנו, בין אם מדובר במערכות אוטומטיות של גילוי אש ושל השתלטות עליה, ובין אם מדובר במערכות ידניות שמהוות גיבוי הכרחי בכל מבנה ציבורי כמו משרד. אנחנו כאן בשביל לתת לכם בדיוק את המידע שנחוץ לכם.

כמה דוגמאות למערכות איכותיות שעוזרות לנו למגן את המשרד מפני אש

  • מערכות אוטומטיות – כיום, מערכות כיבוי אש מהשורה המתקדמת והאיכותית ביותר הן אלה שמבצעות את כיבוי האש או לפחות או הניסיון להשתלט עליה בצורה אוטומטית. ניתן לציין, בהקשר זה, מערכות כמו ספרינקלרים שמתיזים מים ברחבי המשרד כשיש התראה של אש. בנוסף, ישנן גם מערכות מטפים שנפרקות אוטומטית – מרכיב הכרחי וחשוב במיוחד, למשל, בלוח החשמל שמהווה סיכון מהותי במיוחד במהלך סכנת אש אמיתית.
  • מערכות ידניות – המערכות הידניות שעלינו להכניס למשרד שלנו בתהליך השיפוץ או הבנייה של המשרד החדש הן בסופו של דבר מטפים, שיכולים להיות מטפי אבקה, מים או פחמן דו חמצני. בכל מקרה, המטפים צריכים להיות ממוקמים במיקומים בולטים וגלויים בצורה שיהיה נוח להשתמש בהם, ועלינו גם לוודא כי העובדים שלנו יודעים כיצד להשתמש בהם במידת הצורך. כשאנחנו מקפידים על מיקום מטפים נכון אנחנו לא רק שומרים על בטיחות המשרד, אנחנו למעשה עוקבים אחר ההנחיות המחייבות של מכבי האש בתחום זה.
  • מערכות גילוי – מערכות כיבוי אש הן לא רלוונטיות כל עוד אנחנו לא מתאימים להן מערכות גילוי אש איכותיות שיודעות להתריע לנו ולגורמים הרלוונטיים על סכנת אש ולהפעיל בצורה אוטומטית את המערכות הרלוונטיות שהתקנו במשרד שלנו. מערכות גילוי אש עדכניות הן בדרך כלל מערכות שמבוססות על גלאי עשן, אם כי ישנם גם גלאי חום – ובכל מקרה כדאי להתקין את הגלאים השונים במיקומים מועדים לפורענות, כמו המטבחון או פינת העישון, וכמו כן גם בחללי המשרד המרכזיים.

מה שנשאר לכם לעשות הוא למצוא שירות איכותי בתחום מערכות כיבוי האש

בשביל להבטיח את המתאר האיכותי והשלם ביותר של מערכות כיבוי אש וגילוי אש איכותיות ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו צריכים למצוא שירות איכותי שיתאים לנו את המכשירים המתאימים לנו ביותר, וידאג גם להתקנה האיכותית שלהם במשרד שלנו. כשאנחנו עושים זאת, אנחנו מבטיחים בצורה הטובה ביותר את בטיחות המשרד שלנו והעובדים שלנו לאורך זמן.

Comments are closed.