לישון נוח

איך ישנתם הלילה? אם גם אתם קמתם מהשינה לא רעננים או אפילו בכאבים, יתכן ואתם צריכים להחליף מזרון. אין תחליף למזרון איכותי ונוח, כזה שיאפשר שינה טובה ומרעננת. מזרון פולירון הוא כבר מזמן שם נרדף למזרונים איכותיים שמאפשרים חוויית שינה טובה. המזרונים האורטופדיים מיוצרים תוך מחשבה על הצרכים השונים של כל אחד וההעדפה האישית.

בחירה במזרן אורטופדי

 אנשים רבים מדווחים על כך שהם ישנים בצורה לא רציפה, קמים עייפים וסובלים לעתים מבעיות גב. כל אלה נגרמים פעמים רבות בשל שימוש במזרן שאינו מתאים. ההתאמה של המזרון צריכה להתאים בראש ובראשונה לצורה של גופנו ולמשקלנו. מזרון פולירון שהוא מזרן אורטופדי נותן מענה להעדפות שונות ולצרכים שונים של לקוחות. חלק מהמזרנים האורטופדיים יכילו שכבה הנקראת "שכבת ויסקו" אשר מטרתה למנוע לחצים בגב וביתר חלקי הגוף. עבור מי שאוהב מזרון פולירון עבה יותר, האופציה הזו גם קיימת. מעבר לתמיכה בעמוד השדרה, המזרנים האורטופדיים עשויים כיום מחומרים המאפשרים שמירה על טמפרטורת גוף ואוורור של המזרון. כל אלה משפיעים לא מעט על איכות השינה. תוכלו כמובן לבחור בין מזרן אורטופדי ליחיד או מזרון זוגי.
בעבר, נהוג היה להמליץ להפוך את המזרון מדי כמה חודשים כדי להחליק את השקעים שנוצרו. כיום במרבית המזרונים האורטופדים וביותר מאשר מזרון פולירון אחד, אין צורך בהפיכת המזרן וניתן להשאיר אותו כפי שהוא ועדיין ליהנות מנוחות מקסימלית.

למעדיפים קפיצים

לצד ההיצע הרב של מזרונים אורטופדיים, מזרון פולירון מציע גם סדרת מזרנים עשויים מקפיצים. מזרנים אשר עשויים מקפיצים הם נוחים לא פחות מהמזרונים האורטופדיים וגם הם מציעים חוויית שינה מאוד איכותית. למזרנים שונים יש מערכות קפיצים שונות, כל אחת בנויה בטכנולוגיה אחרת. לא מעט מזרוני קפיצים מאפשרים בחירה בין דרגות קושי שונות, כך שאין חשש שכל מזרון קפיצים בו נבחר ישקע ויהיה רך מדי.
מזרנים אלה עשויים בדרך כלל מכמה שכבות שמטרתן להעניק יציבות מקסימלית ונוחות לגב. גם הם, ממש כמו המזרנים האורטופדיים עשויים מבדים חדשים ומשכבות בד מבודדות. המטרה היא לווסת את הטמפרטורה של הגוף שידועה כמשפיעה על איכות השינה שלנו.

איך לבחור?

מגוון המזרנים הקיים כיום הופכים את הבחירה ליותר מורכבת. כדי לבחור את מזרון פולירון שהכי מתאים עבורכם, בידקו מה הצורך העיקרי שלכם במזרן. במידה ואתם מעוניינים לבחור במזרן זוגי, חשוב להגיע יחד עם בן או בת הזוג לחנות כדי להתרשם ולהתנסות בסוגי המזרונים השונים. התחשבו בסוג המזרון שיש לכם כיום, ושאלו את עצמכם האם אתם מעוניינים במזרן דומה – או במשהו אחר לגמרי.
אל תהססו לבדוק מספר מזרונים מסוגים שונים על מנת לקבל החלטה. כלומר, גם אם אתם ממש לא אוהבים מזרון פולירון עשוי קפיצים, כדאי בכל זאת לנסות אחד כזה. יתכן ותופתעו לגלות שאתם מעדיפים מזרן קפיצים על פני סוגי מזרנים אחרים – ולהיפך. אל תהססו לבדוק ולהתייעץ עם המוכרים בחנות שיוכלו להמליץ לכם בהתאם לצרכים שלכם על מזרן מתאים.

Comments are closed.