כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ דירות

תהליך שיפוץ הבית הינו תהליך מורכב לא גם עבור בעלי המקצוע השונים שמשפצים את הבית וגם עבור בעלי הדירות שהחליטו לבצע שיפוץ דירות בשלב זה או אחר של החיים. לא פעם מופצים במדיות השונות סיפורים בהם בעלי דירות ביצעו בחירה לא מושכלת בקבלן שיפוצים שרלטן או לא מקצועי, דבר שהוביל אותם לשלם מחיר גבוה עבור עבודה שהופסקה באמצע או לחילופין בעבור עבודה לא מקצועית דיה אשר הובילה לתקלות שונות במבנה המשופץ. עוד לפני שאתם מחליטים לשפץ את ביתכם, חשוב שתבחנו את המקצועיות והאמינות של בעל המקצוע ותחקרו גם אודות הוותק אותו הוא צבר בתחום, חומרי הגלם בהם הוא משתמש, עמידותו בזמני העבודה שהוגדרו מבעוד מועד ועוד.

היעזרו בפורטלים

החלטתם לשפץ את ביתכם? חלק ממנו או את כולו? אחת האפשרויות הזמינות והידידותיות שעומדות בפניכם היא חיפוש קבלן השיפוצים ואותם בעלי מקצוע שמומחים בתחום שיפוץ דירות באמצעות רשת האינטרנט. אין ספק כי דעת ההמונים הפכה לכלי חשוב בבחירה בחיים ועל כן עוד לפני שאתם רצים לסגור חוזה עם כל הקבלן הראשון ששמו עלה בפורטל בעלי מקצוע באינטרנט, חשוב לבדוק חוות דעת (גם כאן באינטרנט) אודות בעלי מקצוע שונים שמציגים את עצמם כמומחים בתחום עבודות שיפוצים.

רק לאחר שמצאתם את בעל המקצוע איתו תרצו לעבוד, התחילו לערוך בדיקה קפדנית יותר אודותיו. אתם בהחלט יכולים להתרשם מעבודות שיפוץ אותן הוא ביצע בעבר ואף תוכלו לבקש ממנו את מספרי הטלפון של בעלי הדירות שביצעו עבודות שיפוצים באמצעותו, לשוחח איתם ולקבל חוות דעת ממקור ראשון. שיפוצים מערבים מומחיות בתחומים שונים, בין היתר במערכת האינסטלציה, החשמל, עבודות גבס, וכיוצא בזה. עליכם לוודא כי אתם בוחרים בבעל מקצוע שיודע להשתלט על השיפוץ מכל האספקטים בין אם הוא עובד במקביל עם בעלי מקצוע נוספים ובין אם הוא מעסיק בעלי מקצוע שונים אשר כל אחד מתמחה בתחום אחר.

עוד לפני שאתם סוגרים עסקה עם בעל המקצוע בין אם הוא קבלן שיפוצים וותיק או לאו, עליכם לבחון את איכות חומרי הגלם בהם הוא משתמש ולוודא בכל מחיר כי חומרי הגלם איכותיים. כל עוד חומרי הגלם איכותיים הרי שהשיפוץ עתיד להחזיק מעמד לאורך זמן ולהיפך ומשום ששיפוץ בתדירות נמוכה חשוב לוודא כי השיפוצניק משתמש בחומרי הגלם המובילים ביותר. לעיתים תדרשו לשלם מעט יותר עבור חומרי הגלם הללו, אך התוספת בהצעת המחיר משתלמת לאורך זמן.

Comments are closed.